top of page

Zestawy prezentowe z truflami

Trufle to jeden z najdroższych rarytasów na świecie. Ich rzadkość, niezbyt częste występowanie oraz dość skomplikowane zbiory sprawiają, że koszt świeżych trufli o wadze ok. 100 g sięga kilkuset złotych. Nic więc dziwnego, że na taki przysmak mogą pozwolić sobie raczej bogaci ludzie. Potrawy z dodatkiem prawdziwych trufli również są bardzo drogie, dlatego nawet wyjście do takiej restauracji może nas słono kosztować – choć wiadomo, że te chwile zostaną z nami na długo.

Zestawy prezentowe – w sam raz na upominek

Jeśli jesteś fanem tego smakołyku, na pewno doceniłbyś, gdybyś w ramach prezentu na gwiazdkę czy upominku na urodziny otrzymał ciekawy zestaw prezentowy nabyty w sklepie pantrufel.com. Podobnie możesz zrobić Ty sam – jeśli w gronie swoich przyjaciół czy znajomych masz osobę, która przepada za truflami, jednak sama nie może sobie na nie zbyt często pozwolić, na pewno uszczęśliwisz ją obdarowując fantastycznym zestawem prezentowym.

Nasze zestawy prezentowe z truflami w roli głównej to prawdziwy skarb dla osób z wrażliwym podniebieniem. Z pewnością przypadną do gustu, a przy okazji sprawią niewyobrażalną radość. Nasze zestawy prezentowe idealnie dopasują się do każdej okazji, ponieważ każdy z nich jest elegancko zapakowany, a wszystkie produkty zamknięte są w wytrzymałych, solidnych opakowaniach, takich jak szklane słoiczki, kartonowe pudełeczka czy drewniane skrzyneczki.

Moc wyboru, czyli zestawy prezentowe dla każdego

W naszym sklepie zestawy prezentowe możesz wybrać w zależności od tego, co lubi Twój przyjaciel, ale także zwracając uwagę na budżet, jaki możesz poświęcić na prezent. Teoretycznie cena powinna odgrywać najmniejszą rolę, jednak jak wiadomo, trufle to dość drogi biznes. Biorąc to pod uwagę, stworzyliśmy kilka zestawów, każdy idealnie dopasowany pod konkretną kieszeń.

Naszym głównym zestawem jest Smakuj Box, czyli komplet kilku smacznych sosów w truflami. Zestaw prezentowy tego rodzaju to połączenie czerwonego Pesto z czarną letnią truflą, sosu pomidorowego z ricottą oraz czarną letnią truflą, pasta z karczochów z czarną letnią truflą oraz sos z prawdziwków oraz białej trufli bianchetti. Każdy słoiczek to aż 100 g smacznego produktu oraz dodatku do ulubionych potraw przyrządzanych w domowym zaciszu.

Drugi zestaw prezentowy również składa się ze słoiczków, jednak ten z pewnością przeznaczony jest dla osób, które unikają białej trufli. Kompozycja składa się bowiem z salsy grzybowej z czarną truflą, sosu pomidorowego z ricottą i czarną letnią truflą, pesto z czarną letnią truflą oraz śmietanki z tą samą truflą. W tym przypadku również każdy słoiczek to aż 100 g prawdziwej uczty.

Dla osób, które dysponują nieco większym budżetem, polecany jest kolejny zestaw. Unikatowa kompozycja makarony Tagliatelle z czarną letnią truflą, kremu z migdałów, oliwek i czarnej letniej trufli, soli z czarną letnią truflą, pralinek z czarną zimową truflą, oliwy z oliwek z czarną zimową truflą, salsy z czarnej zimowej trufli oraz Carpaccio z czarnej letniej trufli to coś, co przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym osobom!

bottom of page