top of page

Suszone grzyby

Nie każdy ma łatwy dostęp do lasu, gdzie mógłby późnym latem i jesienią zebrać dla siebie grzyby, które później, poddane suszeniu, idealnie nadawałyby się na zimową zupę z zasmażką. Wiele osób robi taką zupę w okresie świąt Bożego Narodzenia czy innych ważnych okazji. Skąd jednak wziąć potrzebne grzyby, z których mogłaby powstać zupa czy inne potrawy?

Naprzeciw różnym wymaganiom klienta wychodzi właśnie sklep pantrufel.com, gdzie bez większego problemu zakupisz suszone grzyby w większych, jak i mniejszych opakowaniach. Oferujemy wybór prawdziwych włoskich prawdziwków. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie grzyby suszone w zaufanej suszarni we Włoszech w firmie Urbani Tartufi oraz pakowane przez odpowiedzialne osoby z odpowiednimi certyfikatami i pozwoleniami. Sprzedawane przez nas suszone grzyby to głównie kapelusze oraz krajanki pierwszej klasy. Całość wytwarzana jest ręcznie, dlatego możesz mieć pewność, że nasze grzyby to najwyższa jakość połączona z rewelacyjnym smakiem, nienagannym wyglądem oraz atrakcyjną ceną.

Suszone grzyby dla najbardziej wymagających klientów

Nasze suszone grzyby sprzedawane są z atestem. Prawdziwą wizytówką naszego sklepu są suszone borowiki. Są to szlachetne grzyby, które charakteryzują się nietuzinkowymi, kolorowo-złotymi kapeluszami oraz nieskazitelnie białymi spodami. Bielutkie trzony również nadają się do suszenia i jedzenia. Borowiki cechują się bardzo intensywnym zapachem, który pozostaje nawet po ususzeniu. Delikatny smak doceniany jest nawet przez osoby, które nie za bardzo przepadają za grzybami, czy to w formie świeżej, czy w formie suszonej. Suszone borowiki  w naszym sklepie dostępne są w opakowaniach 20 g oraz 500 g.

Borowiki niejednokrotnie traktowane były jako najważniejsze grzyby leśne - naziemnne. Ich zbiory nie zawsze są łatwe. Jest to kwestia miejsca, w którym rosną, a także wytrwałości grzybiarzy. Jednak w sezonie ich występowania dokładamy wszelkich starań, by jak najwięcej borowików znalazło się w naszym asortymencie. Włoskie borowiki ponadto suszone są specjalną metodą, dzięki której borowiki zachowują jasny kolor i wyglądają wyśmienicie po ugotowaniu.

bottom of page