top of page

Pozostałe produkty z Truflami

Trufle to jeden z najbardziej ekskluzywnych towarów na świecie. Są bardzo ciężkie do zlokalizowania, trudne w zbiorach, a dodatkowo występują dość rzadko. Trufle należą do tych droższych przekąsek i rarytasów, które bogaci ludzie chętnie zamawiają wraz z kawiorem oraz szampanem. Jednak nie tylko świeże trufle mają znaczenie i są cenione – sporo osób sięga po różnego rodzaju produkty spożywcze, które zostały wytworzone z samych trufli lub mają w składzie choć minimalny ich dodatek.

Pozostałe produkty dla miłośników trufli

Pozostałe produkty w sklepie z truflami pantrufel.com to przede wszystkim fantastyczne kompozycje, które w składzie zawierają choćby dodatek trufli. Idealnie wpiszą się w menu osób, które chętnie zajadałyby się tymi wyjątkowymi grzybami przez cały czas. Grzyby te doceniane są za nietuzinkowy smak oraz realne uczestnictwo w wielu potrawach. Jeśli chcesz poczuć je w swoim domu, nie musisz kupować wyłącznie świeżych trufli. Możesz zastąpić je mąką z aromatem białej trufli, solą z białą truflą, solą z czarną letnią truflą czy sokiem z czarnej zimowej trufli. Wszystko to dostępne jest w naszym sklepie, dzięki czemu w każdej chwili możesz zamówić to, co będzie Ci w najbliższym czasie potrzebne.

Mąka z aromatem z białej trufli z pewnością idealnie nada się podczas tworzenia takich sosów, jak beszamel z białą truflą. Mąka truflowa z naszego asortymentu doskonale nada się do mieszanki ze zwykłą mąką. Dzięki temu można uzyskać wspaniałe ciasto oraz nieszablonowy sos.

Sól z dodatkiem trufli to innowacyjny oraz wszechstronny produkt, który przypadnie do gustu wszystkim osobom przepadającym za smakiem i aromatem trufli w kuchni. Choć sól zamykana jest w niewielkim słoiczku, na pewno nie pożałujesz tej ilości. Możesz ją dość szybko zużyć, a dzięki krótszemu przechowywaniu nie straci swoich walorów. Jeśli jesteś miłośnikiem trufli, niezależnie od jej rodzaju, koniecznie sprawdź nasze pozostałe produkty, których jakość na pewno wywrze na Tobie niesamowite wrażenie.

bottom of page