top of page

Wielkanocne przepisy z truflamiChcielibyśmy Wam zaproponować kilka prostych przepisów z truflami w towarzystwie jajek, aby tegoroczna Wielkanoc była bardziej zróżnicowana i aromatyczna


1. Pasta jajeczna jako farsz do jajek:

Porcja dla 3-4 osób


Ugotuj 8 jajek na twardo. 4 jajka pokrój w drobną kosteczkę. Z kolejnych 4 jajek pokrojonych na pół, wybierz żółtko i również pokrój. Do jajek pokrojonych w kosteczkę dodaj majonez wedle uznania. Po czym dodaj jedną z naszych sals truflowych. Pamiętaj, że każda salsa ma inny smak i zawartość trufli. Smak różni się w zależności od odmiany danej trufli zawartej w salsie. Na koniec polecamy zetrzeć kilka plasterków trufli konserwowej, bądź dodać nasze carpaccio tak, aby potrawa prezentowała się pięknie i smakowicie na Waszym stole.


2. Jajka faszerowane salsą truflową:

Porcja dla 2-3osób


Ugotuj 6 jajek na twardo. Ugotowane jajka pokrój na pół, oddziel żółtko ( żółtko możesz wykorzystać do pierwszego przepisu). Miejsce żółtka zastąp jedną z naszych sals truflowych. Pamiętaj, że każda salsa ma inny smak i zawartość trufli. Smak różni się od odmiany danej trufli zawartej w salsie. Na koniec polecamy zetrzeć kilka plasterków trufli konserwowej, bądź dodać nasze carpaccio tak, aby prezentowały się pięknie i smakowicie na Waszym stole.


3. Jajka z majonezem i carpaccio lub truflą konserwową

Porcja dla 2-3 osób


Ugotuj 6 jajek na twardo, następnie przekrój je na pół. Posmaruj majonezem, a następnie wyłóż nasze carpaccio z letniej czarnej trufli. Carpaccio możesz zastąpić jedną z naszych trufli konserwowych.


4. Majonez truflowy:

Do ulubionego majonezu dodaj jedną z naszych sals. Pamiętaj, że każda salsa ma inny smak i zawartość trufli. Smak różni się w zależności od odmiany danej trufli zawartej w salsie. Po wymieszaniu salsy truflowej z majonezem odstaw ją na 2-3 dni, aby trufla nadała aromatu majonezowi. Następnie ciesz się subtelnym, a zarazem wyrazistym smakiem majonezu truflowego.


Do wszystkich przepisów polecamy również naszą sól truflową, która idealnie wzmocni smak i nada jeszcze większego aromatu Waszym potrawom. Soli proszę używać z rozwagą, gdyż jest niesamowicie wydajna i aromatyczna.


Smacznego !!!

1089 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page