top of page

Akcesoria

Tarki, „Mandoliny”, silcery czy po prostu tarki do trufli. Pod takimi określeniami możemy spotkać wcześniej wspomniane truflowe tarki. Tarki sprowadzamy dla Was bezpośrednio z Włoch od Urbani Tartufii, dlatego styl oraz materiał, z którego są wykonane to najwyższa jakość produktu. Pięknie prezentują się na zdjęciach. Ostrza, które posiadają tarki truflowe są bardzo ostre i wytrzymałe, więc będziecie mogli nimi cieszyć się przez lata. Dodatkowo każda tarka do trufli, posiada specjalny regulator. Pozwoli on Wam ścinać truflę na dowolną grubość plasterka, gdyż ktoś zapewne woli cieńsze plastry trufli, ale znajdą się amatorzy grubszych truflowych plasterków.

Tarki do trufli

Tarka ze stali kwasowo-niklowej to tarka bardzo wytrzymała. Jej ostrze, które jest bardzo dobrze naostrzone pozwoli cieszyć się nią przez długie lata. Tarka jest praktyczna do mycia, można ją również myć w zmywarce. Tarka z drewna różanego to pięknie prezentujące się narzędzie, które wyjątkowo wygląda na zdjęciach a jeszcze lepiej ścina trufle na plasterki. Nóż w tarce truflowej wykonany jest ze stali kwasowo-niklowej co zapewnia długotrwałość użycia. Tarkę drewnianą należy co jakiś czas natrzeć oliwą z oliwek, aby drewno prezentowało się wyjątkowo, a sama tarka służyła nam przez lata.

Wszystkie nasze tarki posiadają system regulacji i są wyprodukowane przez Włoską firmę Urbani Tartufii z wieloletnią tradycją truflową.

bottom of page